A A A
Siedziba firmy

Jesteśmy najdłużej działającą firmą brokerską w naszym regionie w branży ubezpieczeniowej. 

   Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności brokerskiej od sierpnia 1993 roku.  Jesteśmy więc firmą stabilną i doświadczoną, co powoduje, iż znamy potrzeby i oczekiwania Klienta i potrafimy je spełnić. 

   Świadczymy usługi szeroko dostępne dla Klienta, ubezpieczamy mienie i życie.  

   Ryszard Franczuk który jest właścicielem i założycielem firmy, zanim został brokerem ubezpieczeniowym, przez 7lat pracował jako agent ubezpieczeniowy PZU S.A. jednak, chcąc wyjść naprzeciw potrzebom klienta, postanowił reprezentować jego interesy, a nie interesy firmy ubezpieczeniowej. 

   Po pomyślnie zdanym egzaminie brokerskim, postanowił otworzyć swoją działalność. 

   Kancelaria współpracuje z dużymi i znaczącymi na rynku gorzowskim firmami. 

Z naszych wieloletnich doświadczeń korzystają klienci korporacyjni, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni. Jesteśmy członkami Zachodniej Izby Przemysłowo- Handlowej oraz Stowarzyszenia Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.


W celu zapewnienia kompleksowej i satysfakcjonującej naszych Klientów obsługi, nawiązaliśmy współpracę z innymi firmami zewnętrznymi takimi jak Biuro Pośrednictwa Ubezpieczeniowego SUKURS, Kancelarią Radców Prawnych oraz Dochodzenie Roszczeń Odszkodowawczych Leszek Kukulski.
Posiadamy wymagane przez prawo zabezpieczenia w związku z wykonywaną działalnością w postaci polis ubezpieczeniowych odpowiedzialności cywilnej związanej z wykonywaniem zawodu brokera z limitem odpowiedzialności 1.500.000 EURO. Dzięki temu Klient może być spokojny o to, że w każdym przypadku jego interesy są zabezpieczone.

Korzystamy z plików cookies - wyrażasz zgodę na ich używanie, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Nie wyrażasz zgody, strona nie być w pełni funkcjonalna !

JM Guest House All Rights Reserved.

Goldsystem-International by hosting.gorz.biz